Nowy Reduced price!
1 szt./lot YT1366B Miedziany pasmo 6*30*100 mm miedziana różdżka Darmowa wysyłka T2 Miedziany bar miedziana sztabka TMY Miedziany blok DIY

1 szt./lot YT1366B Miedziany pasmo 6*30*100 mm miedziana różdżka Darmowa wysyłka T2 Miedziany bar miedziana sztabka TMY Miedziany blok DIY

zł39.53

-4%

zł41.61

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: mosiężny Bush-bar, bar bary, mosiężny paniczny bar, szafa bar mosiądz, mosiężne końcówki prętowy, mosiężny led bar, piłka mosiądz bar, 16 mosiężny pręt, mosiężny kwadratowy brus, matowy mosiądz trzpień.

Miedziana Sztabka T2

Pakiet : 1SZT

6mm*30mm*100mm

Płatność:

Akceptujemy wszystkie płatności, jak pokazano poniżej.

Karta kredytowa, T/T bank, Moneybookers, karty debetowej.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące płatności,proszę nie wahaj się skontaktować z nami.

Jeśli masz jakieś problemy z płatnością,można uzyskać pomoc na ten link.

Dostawa:

Wysyłamy paczki w ciągu 3 dni po zatwierdzeniu płatności.

Używamy dostawę globalnej gospodarki, dlatego nie oferujemy pokoje śledzenia.Jeśli potrzebujesz numer śledzenia, należy powiedzieć o tym i zapłacić dodatkowe 1,5 dolara. Proszę, zrozumcie!Zamówienie złożone w weekend lub święta, będzie wysłany w poniedziałek lub w następnym dniu roboczym.

Jeśli nie ma go na magazynie,potrzebujemy trochę czasu na przetwarzanie i zostawimy zawiadomienie lub wiadomości do tego.

Nie płacimy cło, pobieranej lokalnym urzędem celnym.

Termin dostawy jest tylko w celach informacyjnych.Czasami to będzie szybciej lub wolniej.Gdy to nie bardzo równomiernie wysyła lotniczą poczta wieloryba.Będziemy przetwarzać każdy parcelss.

Przybliżony czas dostawy w różnych krajach poniżej przedstawiono tylko dla twojej informacji, która jest oceniane, ale nie jest gwarantowana.

1: STANY zjednoczone: 10-39 dni roboczych.

2: Polska: 12-55 dni roboczych.

3: kraj Europy: 10-55 dni roboczych.

4: Inne kraj: 15-55 dni roboczych.Sposoby dostawy:

Jesteśmy głównie wykorzystujemy pocztę lotniczą gospodarki porcelanowa poczta dostarczać paczki.wymiana/wymiana/zwrot:

Proszę dokładnie sprawdzić paczkę i towar po otrzymaniu.Jeśli coś jest uszkodzone,należy najpierw załączyć zdjęcia jako dowód.Po tym będziesz w stanie skontaktować się możemy do obsługi po sprzedaży.

Proszę, proszę, skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek problemy z zamówieniem, zanim otwierać spór.Dziękuję za zrozumienie i wsparcie.Będziemy rozwiązywać, aż każdy klient nie będzie zadowolony w rozsądny sposób.

Jeśli nie otrzymasz przesyłki w okresie gwarancyjnym,proszę, proszę czekać dłużej.Twoja przesyłka może być zatrzymana ogromnymi przesyłkami poczty,dlatego są one przetwarzane wolniej niż zwykle.

1: akceptujemy wymiany lub wymiany w ciągu 14-30 dni wadliwego towaru lub jeżeli masz złą towar.Czy możemy odzyskać swoje pieniądze z powrotem.

2: klienci, którzy kupują niewłaściwy towar, należy skontaktować się z nami w czasie, jednak jeśli niewłaściwy towar wysłaliśmy, i trzeba, aby go naprawili,

Następnie trzeba pozwolić sobie wszystkie koszty (w tym pierwotny Transport, załadunek i rozładunek koszty i zwrotny transport, itp.)

3: w przypadku zwrotu niechcianego towaru pobierana jest opłata za uzupełnianie zapasów w wysokości 15% tylko w przypadku, jeśli towar jest zgodny z tym warunkiem, w którym został wysłany.Kupujący musi zapłacić koszt wysyłki, aby wysłać towar z powrotem.Opinie:

Twoja opinia jest bardzo ważna dla naszego sklepu.Dlatego, proszę, skontaktuj się z nami bezpośrednio przed opuszczeniem negatywną opinię, jeśli coś sprawi, że nie zadowolić się lub złościć.Postaramy się rozwiązać problem tak długo, aż będziesz zadowolony.

Jeśli jesteś zadowolony z naszym sklepem.Proszę, zostaw pozytywny komentarz.I pomocne komentarze dla innych klientów.

Kolejno, jak opisano: 5 gwiazdek

komunikacja: 5 gwiazdek

Szybkość dostawy: 5 gwiazdek

Materiał Przewodnika 1
Typ Przewodnika 1
Materiał Izolacyjny NIE
Aplikacja 1
Typ 1
Numer Modelu YT1366B
marka Pixiuonline

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty