Nowy Reduced price!
10 szt. portfel zawieszenia dla kobiet DIY biżuteria akcesoria P5

10 szt. portfel zawieszenia dla kobiet DIY biżuteria akcesoria P5

zł34.05

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: szeroki portfel damski, czarna damska torebka, cielę, portfele od trądziku, urok, piękne парфюмерное urok, hot sexy kobiety zdjęcia, Kryształowa perfumeryjny Urok, Urok srebrny, UR portfele.

Materiał: stop

kolor: złoto i srebro

typ: portfel zawieszenia

ilość: 10szt

Przyjęte sposoby płatności :

Obecnie można zapłacić za pomocą Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi i bankowym.W przyszłości na Biegsiersciucha.pl będzie dostępna, więcej opcji płatności

Jak zapłacić kartą kredytową :

Podczas składania zamówienia wybierz kartę kredytową, której chcesz zapłacić, i zostaniesz przekierowany na bezpieczną stronę płatności.Następnie po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Jak zapłacić przelewem bankowym :

1.na stronie składania zamówienia wybierz opcję przelewu bankowego jako metody płatności. 2.In w sekcji Informacje o bankowym tłumaczeniu zobaczysz informacje o rachunku escrow, niezbędne do przelewu płatności. 3.proszę wydrukować rozdział, zawierający informacje o koncie bankowym na tłumaczeniu. 4.przejdź do lokalnego banku, aby przelać swoje płatności.Przynieść wydrukowaną informację o bankowym tłumaczeniu i pokaż jej pracownikowi banku przed tym, jak dokonać płatności.Po zakończeniu płatności płatność będzie bezpiecznie przechowywane na rachunku depozytowym. 5.Jeżeli status zamówienia się nie zmienił na 1Cbuyer zapłacił za zamówienie 1D przez 5 dni po dokonaniu płatności, prosimy o kontakt z nami 6.podczas korzystania z przelewów bankowych, proszę podać wystarczająco dużo pieniędzy, aby pokryć opłaty za obsługę wszystkich banków.To gwarantuje, że otrzymamy pełna płatność i pomoże ci uniknąć strat pieniężnych spowodowanych zwrotami lub zarodnikami.

Sposób Dostawy

Zwykle zapewniamy bezpłatną wysyłkę E-packet Standard Shipping, która zwykle zajmuje 15-35 dni roboczych do wysyłki.wysyłka przez EMS,DHL,fedex, UPS lub FEDEX jest również dostępna, jeśli chcesz zapłacić za dodatkową opłatą) lub zamówienie osiąga duże kwoty.Jeśli twój towar został pominięty lub jest uszkodzony.Prosimy o kontakt z nami swobodnie, jak to możliwe.

Typ Metali Iron stop
Typ Towaru Zaklęcie
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Cienka lub fashion Modne modele

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty