Nowy Reduced price!
2020, nowy zakład wysokociśnieniowa skrzynia rozprzestrzeniania się roślin Укореняющее urządzenie Укореняющее urządzenie dystrybucji cięcie szczepienie Укореняющая pudełko

2020, nowy zakład wysokociśnieniowa skrzynia rozprzestrzeniania się roślin Укореняющее urządzenie Укореняющее urządzenie dystrybucji cięcie szczepienie Укореняющая pudełko

zł25.53

-48%

zł49.14

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: zabawki Francji hobby zabawki hobby rc łodzi, miłość sprawia uchwyty na szczoteczki do zębów i pasty do zębów, francuskie sportowe dziecięce zestawy mother kids, ekonomiczne Francja top handlowa zakładka, nowa, modna odzież dziecięca spodnie capri, nowe przedmioty domowej odzieży a w zestawy dziecięce, więcej świątecznych wyborów ręczne młynki do kawy, nowe wysokiej jakości produkty dla dzieci sukienki коспалы, nowa modna odzież wierzchnia pełne peruki maszyny.

Urządzenie do ukorzeniania roślin Wysokociśnieniowe rozmnażanie szczepienie skuteczne rozmnaża się płciowo sprzęt dla róż drzew owocowych krzewów roślin magnolii korzeniowy szczepienie pudełko

Punkty Uchwytu:

1、bezpiecznie używać: chcesz sklonować swoje rośliny, ale boisz się uszkodzić istniejące rośliny?Nie martw się, powietrzno-warstwowe strąki do rozmnażania roślin są bezpieczne dla roślin macierzystych i nie powodują żadnych szkód podczas rozmnażania!

2.размножитель roślin: za pomocą starożytne metody stratyfikacji powietrza, korzenie są uprawiane bezpośrednio na gałęziach, aby odtworzyć istniejące rośliny i produkować nowe rośliny.Nadaje się do wewnątrz i na zewnątrz roślin (takich jak róże, pnącza, drzewa, drzewa owocowe) i roślin, które trudno wykorzenić (takich jak Magnolia i Kamelia).

3、brak zakłóceń: skrzynia do szczepienia korzeni roślin w ogóle nie uszkadza płyty rośliny, ponieważ wykorzystuje tylko niewielką gałąź na roślinie, którą chcesz sklonować, więc prawie nie ma zakłóceń naturalnego wzrostu rośliny.

4,specjalny zamek: skrzynia zaprojektowana z naciskiem i ukośnymi zamkami, które są blokowane ze sobą, są one zamocowane na gałęzi drzewa, aby zablokować go na miejscu, nawet jeśli na dole nie pręta.Można jednak korzystać z tworzyw sztucznych posadzki, aby bezpiecznie przymocować obudowę.

5、ponowne wykorzystanie: osłona rozmnażania jest trwały i może być używany ponownie, tak, że można sklonować więcej roślin, zgodnie z własnymi preferencjami!

Specyfikacja:

Materiał: tworzywo PP

Rozmiar: około 8 cm/3 cm średnicy

Waga: około 65 g/110 g/290g

Zawartość opakowania(opcjonalnie):

Szuflada Do Ukorzeniania Roślin*3

Szuflada Do Ukorzeniania Roślin*5

Szuflada Do Ukorzeniania Roślin*10

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)2. Zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.3. Wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.5. serwis transit time świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!7. Z uwzględnieniem dostępności na magazynie i różnic w czasie wysyłamy towar z pierwszego dostępnego magazynie do natychmiastowej wysyłki.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY TOWARY Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Waga about 65g/110g/290g
Materiał Tworzywo PP
To Inteligentne Urządzenie No
Numer Modelu Укоренитель roślin
Typ Zestawu No
Nazwa Główny skrzynia rośliny
Rozmiar about 8cm/3 inches in diameter

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty