Nowy Reduced price!
Mędrcy krowa i żaba - magiczna sztuczka, sceniczna magia iluzji,komedia/dowcipy,gry w karty,magia, magia ognia-duży

Mędrcy krowa i żaba - magiczna sztuczka, sceniczna magia iluzji,komedia/dowcipy,gry w karty,magia, magia ognia-duży

zł47.29

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: sztuczki iluzje, duże lustra diy iluzji, duże, dekoracyjne, lustrzane iluzji, monitory dużej sceny, sztuczki sceniczne magicznych iluzji, sceniczna magia iluzji ujawnione, wielkie sceniczne głośniki, sceniczne iluzji, tanie sceniczne iluzji, sceniczne sztuczki iluzje.

Wersja demo: v.youku.com/v_show/id_XNzUxNTE0NzQ4.html opis Magi Cow and Frog by Fujiwara Magician pokazuje deskę "krowa" i "żaba".On również jest puste koperty i puste opakowanie. "Krowa" i "żaba" mieszczą się w pustą kopertę, i widz musi wybrać albo "krowę", albo "żabę"... (Powiedzmy, że została wybrana "krowa" ...) "Krowa" mieści się w puste koperty ... z pomocą magicznego gestu "krowa" zamienia się w "żabę".Koperta pokazuje od razu, ale w środku nic nie pozostaje... ...Torba jest otwarta..Wewnątrz torby jest "krowa"!Oczywiście, w torbie też nic nie zostało... "Krowa" i "żaba" natychmiast i magicznie zmieniają się miejscami.W uzupełnieniu do powyższej procedury , możliwe jest również efekt szybkiej wymiany.Łatwe i przyjemne wykonywać wiele pakietów angażowania odbiorców płasko, odgrywa duże!

Ostrzeżenie:

1).niektóre dane mogą nie mieć żadnych instrukcji

2).niektóre dane mają tylko chińskie lub japońskie instrukcję.

3).Które nie mają инструктивных elementów, możemy wysłać państwu film instruktażowy.

4).niektóre filmy instruktażowe w języku chińskim, można przeczytać akcja

Uwaga:

China Post air mail, działa powoli i może stracić paczkę, więc nie można jej uniknąć problemów w handlu międzynarodowym.Dobre negocjacje są ważne.Proszę nie otwierać spór raz, zanim się ze mną skontaktować .Zaraz rozwiążę twój problem.Jeśli nie chcesz, wyślę ci nowy zamówienie ponownie lub zwrócę ci pieniądze w następnym zamówieniu (dam ci pewną zniżkę na kolejne zamówienie).

[Komunikacja] możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta w czasie rzeczywistym za pośrednictwem TradeManager.Jeśli jesteśmy w trybie offline, proszę zostawić wiadomość na TradeManager lub wysłać mi e-mail.

Na wiadomości zazwyczaj odpowiadają w ciągu 24 godzin dnia roboczego.

*Płatność*

Akceptujemy ESCROW / kartę kredytową VISA .Przelewy z banku do banku i Western Union.

Wyślemy towar, jak tylko mogli.Podaj e-mail na wszelkie pytania przed rozpoczęciem licytacji.

*Polityka Zwrotów*

Dajemy pełny zwrot tylko w przypadku, jeżeli towar, który otrzymasz, różni się od opisu.Zwrot kosztów zostanie dokonany, gdy towar zostanie dostarczony z powrotem do sklepu.Powinien on być zwrócony w ciągu 3 dni od daty otrzymania i w tym samym stanie, w jakim został wysłany.Należy skontaktować się z nami przed wysłaniem jakichkolwiek towarów z powrotem.Nie возмещаем koszty wysyłki.

*Wysyłka*

1. Możesz spojrzeć na mój katalog i swobodnie wybierać swoich klientów z tej listy.

2. podanie informacji o wybranym produkcie, po dokonaniu zamówienia.

3. wyślij mi adres dostawy klienta w zamówieniu (możesz też napisać adres dostawy klienta bezpośrednio)

4.Wszystkie zamówienia zostaną wysłane w ciągu 2-5 dni roboczych po otrzymaniu oczyszczonej płatności.

5. przy zakupie, proszę zostawić swój pełny adres.Sprawdzimy twój adres razem z wami.

6. zazwyczaj twoje zamówienia będą wysyłane za pośrednictwem EMS (2-8 dni roboczych do wysyłki) małe zamówienia są wysyłane DHL, UPS.TNT i FedEx.Hurtowy zamówienie zostanie wysłane drogą morską.Jeśli nie chcesz korzystać z szybkiej wysyłki, proszę, skontaktuj się ze sprzedawcą.

7. to łatwo, szybko i wygodnie dla twojej firmy.

*Podatek*

Zapłata podatku jest obowiązkiem każdego obywatela, nabywca ponosi odpowiedzialność za wszelkie podatki.Z powodu podatku problemy, kupujący chce otrzymać towar, kupujący powinien ponosić odpowiedzialność za przesyłkę i do domu.

*Feedback*

1.jesteśmy zależni od naszej satysfakcji klienta, aby odnieść sukces.Więc twoja opinia jest bardzo ważna dla nas.

2 Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę zostawić nam pozytywną opinię.Zostawimy ci pozytywny komentarz później.

3 skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub z naszym kierownika handlowego,zanim wystawisz negatywny lub neutralny komentarz.Będziemy mieć do czynienia z wami, aby rozwiązać wszelkie problemy jak najszybciej.

Forma Prezentacji Magia Sceniczna
Dane techniczne Jest To Łatwe Do Zrobienia
Numer Modelu sdfg564
Rozmiar L
Typ Papier
Czy W Zestawie Instrukcja No
Kolor Wielokolorowy
Przedział Wiekowy Dorośli
Podłoga Unisex
Materiał Papier

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty